ART / Lithographs / Litograph in colors 12429464
nr 1242 9464
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Vytautas Kasiulis (1918-1995). Spelmän. Signed, numbered 14/220. Sheet: 51x66 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Vytautas Kasiulis (1918-1995), Spelmän. Signerad, numrerad 14/220. Bladets mått: 51x66 cm
800
SEK 1300
Monday Mars 18 2019
at 20:12:49
800 kr
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr
800 kr (Robot)
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 18
Read more about Grafik